Завршен меч Војводина-Металац (1:2)

Крај утакмице у Новом Саду на Стадиону „Карађорђе“, Цветковић у 64. минуту довео Металац у вођство, Човић у 88. минуту изједначио, Престиж погодио за Металац у 93. минуту и донео победу гостима
с

94` Крај утакмице

93` Престиж дао гол за Металац, 2:1 за госте. Одмах потом прилика и пред голом Металца

92` Играће се још два минута

88` Човић изједначио, 1:1, Гемовић одлично центрирао са десне стране, Човић надскочио одбрану Металца и лобовао главом голмана

87` Шанса за Војводину после тринаестог корнера, шут главом Бралића био је непрецизан

83` И Металац имао добру прилику после контре, млак шут али из близине, лопта у корнеру, одбрана Војводине је то после центаршута рашчистила

81` Велика шанса за Војводину, после шута Ђорђевића лопта прелетела тик преко пречке

78` Андрић добио жути картон због фаула

77` Гемовић продро по десној страни, одлично центрирао у петерац Металца, тамо није било никог из Војводине да закуца лопту у мрежу

76` У Војводини Гемовић уместо Бојића а, Симић мења Вукадиновића

74`Фићовић мења Максимовића у Металцу

72`У Војводини голман Симић уместо Вуклиша, Стојковић заменио Топића

70` Умало да одбрана Металаца да аутогол, потом још једна шанса за Војводину

64` Цветковић у контри погодио, Металац води 1:0. Играч Металца истрчао је у контри четрдесетак метара, добио дуел са штопером војводије Бралићем и погодио под пречку преко Вуклиша

63` Зоћевић уместо Милићевића у Металцу

60` Поново стопостотна шанса за Војводину, шут из петерца, одбрана Металца панично реагује

58`Још једна шанса за Војводину, шут главом са пет метара голман Металца рефлексно је одбранио

57` Лепа додавња Војводине, Ђорђевић центрирао са леве стране, Човић главом шутира,  целика шанса остаје неискоришћена

56` У Војводини Мркаић уместо Зукића

55`Растрзана игра, недостају добре комбинације

47` Прилика за Војводину после Дринчићевог центаршута из слободног ударца, шут изблокирала одбрана Металца, потом је Ђорђевић захватио одбитак али је голман гостију одбранио

46` Почео други део утакмице

45` Крај првог полувремена

44` Дуга комбинација Металца око казненог простора Војводине завршена шутем Крајишника, лопга прошла метар и по од стативе

41` Војводина извела серију узастопних корнера

38` Опасна комбинација Металца у казненом простору Војводине није завршена шутем

36` Последњих минута као да је ритам игре нешто пао

30` Славко Бралић шутирао главом из близине после изванредног центаршута Дринчића,велика прилика за Војводину

25` Шут нападача Металаца са леве стране са 18 метара, Вуклиш није морао да интервенише

19` Два корнера Војводине за редом,Металац се с доста напора одбранио

17` Везиста Металца Крајишник покушао из даљине, лопта одлетелеа високо преко пречке

14` Крајишник из Металца добио жути картон, протестовао је јер је сматрао да над њим нуије свиран фаул

10` Велика шанса за Војводину, Ђорђевић лепим дриблингом прошао по левој страни, центрирао, Зукић са неких седам метасра главом , лопта иде поред гола

8` Изгледа да је играча Војводине Зукића голман Металца фаулирао у казненом простору на самом старту утакмице,судија није свирао пенал

САСТАВИ

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Новица Максимовић, Нремања Човић, Мирко Топић, Дејан Зукић.,Стефан Ђорђевић , Николоа Андрић, Никола Дринчић, Петар Бојић, Славко Бралић Миљан Вукадиновић,

МЕТАЛАЦ: Страхиња Савић, Максимовић, Игор, Стефан Цветковић, Драган Крајишник, Никлолоа Грбовић, Александар Васуиљевић, Иван Рогач, Илија Милићевић, Бојан Млађовић, Јован Влалукин, Мбунгу Престиж