Суперлига Србије: Завршен меч Бачка-Војводина (1:2)

У Бачкој Паланци Гемовић донео победу Војводини головима у 6. и 28. минуту, Зличић у 61. минуту погодио за Бачку
с

93` Крај утакмице

91` Играће се још два минута

87` Врло динамична завршница меча, као и цео ток утакмице

86` Слободан ударац за Војводину са 20 метара, шутира Стојковић преко гола

84`У Војводини Топић заменио Симића

77` Бојић сам пред голманом  Бачке, овај брани ногом, лопта се одбија до Стојковића,шут, лопта прелеће пречку, велика шанса за Војводину

67` Бојић погодио спољни део мреже у изгледној позицији, шансу му је продором по десној страни и центаршутом створио  Вукадиновић

63` У Војводини Петар Бојић заменио двоструког стрелца Миодрага Гемовића

61` Зличић дао гол за Бачку. сада је резултат 2:1 за Војводину

55` Славко Бралић добио жути картон

51`Парађина из Бачке добио жути картон

46` Почео други део утакмице, у Војводини ушли Андрић, Човић и Вукадиновић, изашли Бјековић, Мркаић и Зукић

45` Крај занимљивог првог полувремена

44`Војводина пас игром контролише утакмицу

36` Велика шанса за Симића из Војводине, Мркаић му је главом лепо спустио повратну лопту, Симић из казненог простора шутира снажно преко пречке

35` После другог гола Гемовића ритам утакмице је мало пао, игра се на средини терена, лопту више има Војводина

28` После одличног убацивања Аранђела Стројковића Миодраг Гемовић добро скаче, трзај главом и лопта је у мрежи,2:0 за Војводину. Одмах потом Ратковић имао стопостотну шансу за Бачку

21` Мркаић млако шутирао главом после доброг центаршута Бјековића са десне стране

17` Врло динамична и отворена утакмица у Бачкој Паланци

14` Две велике шансе за Бачку, два пута узастопно изблокирани ударци њихових нападача са неких десетак метара

10` Војводина је у једном нападу имала три шансе, серија удараца на гол Бачке, лопта није хтела у мрежу

6` Гемовић погодио, 1:0 за Војводину, тим из Новог Сада врло брзо је наплатио своју доминацију на почетку утакмице. Занимљиво је да је Војводина у меч ушла без своје прве виолине Николе Дринчића

4` Велика шанса за Војводину, Мркаић погодио пречку, лопта му се одбила и шпиц Новосађана снажно је шутнуо из казненог простора

3` Бачка извела жустру акцију по десној страни, Славко Бралић добро реаговао после центаршута

САСТАВИ

БАЧКА:Алекса Милојевић, Дејан Парађина, Дуђан Живић, Никола Недељковић, Данило Рађен, Марко Пантић, Лазар Михаиловић, Лука Ратковић, Никола Ескић, Марко Стојановић, Немања Здравковић

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Марко Бјековић, Новица Максимовић, Синиша Саничанин, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Вељко Симић, Момчило Мркаић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић