Спорт - Ватерполо

Спорт / Ватерполо Ватерполисти Звезде заменили Вошу, тежак жреб за Лигу шампиона
Одржан је жреб за другу рунду квалификације за ватерполо Лигу шампиона и оно о чему се говорило, добило је и званичну потврду.
Спорт / Ватерполо Ватерполисти Војводине на турниру у Сарајеву
Ватерполисти Војводине учествоваће овог викенда на традиционалном турниру у Сарајеву, на коме су били и пре неколико година.
Спорт / Ватерполо Саша Влаисављевић заменик председника ВК "Ц.Звезда"
БЕОГРАД: Директор аеродрома "Никола Тесла" Саша Влаисављевић изабран је за заменика председника Ватерполо клуба "Црвена звезда".
Спорт / Ватерполо Пољски ватерполо шампион ЛСТВ из Лођа на припремама у Бечеју
Бечеј је овог лета био домаћин бројним ватерполо клубовима,  углавном из иностранства, чије су млађе селекције користиле оптималне услове које град крај Тисе нуди.Ових дана су у највећој потиској вароши сениорски шампиони Пољске, екипа ЛСТВ из Лођа, трећег пољског града по величини, који је центар истоименог војводства и јако културно средиште, са универзитетом и филмском академијом.
Спорт / Ватерполо Ватерполисти Србије освојили злато на Универзијади
Можда љубитељи спорта у Србији највише воле фудбал, па кошарку, одбојку, али је ипак ово земља ватерпола.Ниска златних медаља нашег ватерпола богатија је за ново злато, студенстска  репрезентација је на Унивезијади  у Кинеском Тајпеху убедљиво у финалу савладала Русију – 15:4 и окитила се најсјајњим одличјем.
Спорт / Ватерполо ЛШ: Ватерполисти Партизана са Југом и Олимпијакосом
МИНХЕН: Ватерполисти Партизана играће са Југом, Олимпијакосом, Барселонетом, московским Динамом, Хановером и два квалификанта у А групи Лиге шампиона.
Спорт / Ватерполо Српски ватерполисти у финалу Универзијаде у Кинеском Тајпеху
ТАЈЕПЕХ :  Ватерполо репрезентација Србије пласирала се у финале Универзитетских игара у Кинеском Тајпеху победом над Француском 10:3 (2:1, 3:0, 3:0, 2:2).
Спорт / Ватерполо ЕП Нови Сад јуниорке: Србија међу осам, пале Бугарке
Србија је против Бугарске после равноправне прве четвртине, одиграла боље другу у којој су доминирале центри Србије Капларевић и Секулић уз прецизне Јосифовићеву и Новаковићеву.
Спорт / Ватерполо Почело ЕП за јуниорке на новосадском Спенсу
Европско првенство за јуниорке у ватерполу, у категорији до 17 година, отворено је на затвореним базенима СПЦ „Војводина“.
Спорт / Ватерполо Ватерполисти Србије лако са Јужном Африком на Универзијади
Ватерполо репрезентација Србије победом је стартовала на Универзијади у Тајпеју. Изабраници Дејана Савића лако су савладали Јужну Африку са 13:1.
Спорт / Ватерполо Бајковић одредио ватерполисткиње за јуниорско ЕП у Новом Саду
Селектор јуниорске ватерполо репрезентације Владимир Бајковић одредио је екипу која ће од 20. до 27. августа играти на Европском првенству у Новом Саду.
Спорт / Ватерполо Ватерполисти сутра стартују на Универзијади
Универзитетска ватерполо репрезентација Србије је у среду ујутру отпутовала на такмичење које ће се одржати у кинеском Тајпеју од 18. до 31. августа.
Спорт / Ватерполо Дарко Удовичић: Србија се опет показала у сјајном светлу
После фантастичне организације Европског првенства 2016 за сениоре, Дарко Удовичић са својим тимом беспрекорно је одрадио организацију још једног великог ватерполо такмичења у престоници Србије - Светског првенства за јуниоре.
Спорт / Ватерполо Јуниори Србије освојили бронзу на СП
БЕОГРАД: Јуниорска ватерполо репрезентација Србије освојила је бронзану медаљу на првенству света у Београду, пошто је вечерас у мечу за треће место савладала Мађарску 12:11.
Спорт / Ватерполо Јуниори Србије поразом од Грчке остали без финала СП
БЕОГРАД: Јуниорска ватерполо репрезентација Србије није успела да се пласира у финале Светског првенства у Београду, пошто је изгубила од Грчке 9:8.
Спорт / Ватерполо Србија моћно до полуфинала
Моћно у ибедљиво, како су нас и навикли, млади српски ватерполисти јуче су  без већих проблема су у четвртфиналу Светског јуниорског првенства које се одржава у Београду, савладали селекцију Италије и пласирали се у полуфинале. Тамо их данас од 19.20 чекају Грци.
Спорт / Ватерполо Српски јуниори у четвртфиналу Светског првенства за ватерполисте
Ватерполисти Србије, четвртом победом у групи, освојили су прво место и директно се пласирали у четвртфинале Светског првенства за јуниоре, које се игра у Београду, а на програму је сутра.
Спорт / Ватерполо Јуниори Србије савладали и Кину на СП
Ватерполисти Србије забележили су су још једну победу на Светском првенству за јуниоре које се одржава у Боеграду. Изабраници Владимира Вујасиновића у другом колу су били слободни, а у трећем у Ц групи победили су Кину са 27:4.
Спорт / Ватерполо Туцак: Не могу да не волим неког јер је из Србије
ЗАГРЕБ: Селектор нових светских шампиона ватерполиста Хрватске Ивица Туцак поново је у разговору за "Јутарњи лист" апострофирао своје велико пријатељство са српским колегом Дејаном Савићем.
Спорт / Ватерполо Јуниори Србије "потопили" Аргентинце на СП
Јуниорска ватерполо репрезентација Србије стартовала је победом на Светском првенству које се игра у Боеграду. Изабраници Владимира Вујасиновића у првом колу Ц групе „потопили“ су Аргентину са 25:6.