Резултати трећег кола војвођанских лига

Бачка лига Нови Сад: Резултати 3. кола: Темерин – Анпасан (Нови Сад) 3,5:2,5, Ченејац (Ченеј) – ДШК „Капабланка 1992“ (Нови Сад) 2:4, Бачка Паланка – Детелинара (Нови Сад) 4:2, Младост (Бачки Петровац) – Херцеговац (Гајдобра) одложено, Прави потез (Нови Сад) – Србобран одложено.
sah, pixabay
Фото: pixabay.com

Стање после 3. кола: 1. Бачка Паланка 7 (10,5), 2. Детелинара 6 (12), 3. Анпасан 6 (12), 4. Темерин 6 (8,5), 5. Херцеговац 4 (7,5), 6. „Капабланка 1992“ 3 (7,5), 7. Србобран 3 (7,5), 8. Младост 3 (4,5), 9. Ченејац 0 (5), 10. Прави потез 0 (3).

Бачка лига Суботица

Резултати 3. кола: Вук-мат (Бачка Топола) – Врбас 6:0, Пензионер (Суботица) – „Жаки Јозеф“ (Стара Моравица) 2,5:3,5, Хајдук (Кула) – Вулкан Протектор (Апатин) 3,5:2,5, Бездан – „Лајош Шеги“ (Бајша) 2,5:3,5, БТШК (Бачка Топола) – Омладинац (Куцура) 3,5:2,5.

Стање после 3. кола: 1. Хајдук 7 (10), 2. БТШК 7 (10), 3. Вук-мат 6 (13,5), 4. „Лајош Шеги“ 6 (10), 5. Вулкан Протектор 6 (9,5), 6. „Жаки Јозеф“ 6 (9), 7. Омладинац 2 (8,5), 8. Бездан 1 (8), 9. Врбас 1 (4,5), 10. Пензионер 0 (7).

Банатска лига север

Резултати 3. кола: Раднички (Кикинда) – Пролетер (Чока) 2,5:3,5, Пролетер (Зрењанин) – Нафтагас 2 (Елемир) 3:3, Билећанин (Сечањ) – Јединство (Нови Бечеј) 2,5:3,5, Будућност (Српска Црња) – Борац (Александрово) 3,5:2,5, Младост (Банатски Деспотовац) – Русанда (Меленци) 2:4.

Стање после 3. кола: 1. Пролетер (Зр) 7 (12), 2. Пролетер (Чо) 7 (11,5), 3. Русанда 7 (11), 4. Билећанин 4 (9,5), 5. Раднички 4 (9), 6. Нафтагас 2 3 (9), 7. Јединство 3 (8), 8. Будућност 3 (7,5), 9. Младост 3 (7), 10. Борац 0 (5,5).

Банатска лига југ

Резултати 3. кола: Бела Црква – Слога (Пландиште) 2:4, Ковачица – Униреа (Ритишево) 4:2, „Бора Костић” (Вршац) – Раднички (Ковин) 2:4, Алибунар – ПАШК (Панчево) 1,5:4,5, Борац (Старчево) – Избиште 5:1.

Стање после 3. кола: 1. Борац 9 (13), 2. ПАШК 9 (12), 3. Раднички 7 (11,5), 4. Униреа 4 (10,5), 5. Слога 4 (9,5), 6. “Бора Костић” 3 (9,5), 7. Ковачица 3 (8), 8. Алибунар 3 (6,5), 9. Бела Црква 1 (5,5), 10. Избиште 0 (4).

Сремска лига

Резултати 3. кола: Цемент (Беочин) – „Цар Урош“ (Јазак) 1:5, Хајдук (Бешка) – Срем (Сремска Митровица) 3:3, Стара Пазова – Сремац (Војка) 3,5:2,5, ЛШК Лаћарак – Бановци Дунав (Стари Бановци) 4:2, Раднички (Шид) – Шимановци 3:3.

Стање после 3. кола: 1. „Цар Урош“ 7 (12), 2. ЛШК Лаћарак 6 (10,5), 3. Стара Пазова 6 (8,5), 4. Цемент 4 (7,5), 5. Шимановци 4 (7,5), 6. Срем 3 (9), 7. Сремац 3 (8,5), 8. Бановци Дунав 3 (5,5), 9. Хајдук 1 (8), 10. Раднички 1 (7).

Зонска лига Срема

Резултати 3. кола: Бановци Дунав 2 (Стари Бановци) – Словен 2 (Рума) 1:5, Борац (Велики Радинци) – Баноштор 3,5:2,5, Бриле (Рума) – Слога 2 (Инђија) 2:4, Деч – Подунавац (Белегиш) 2:4, Једнота (Шид) – Платичево 0:6*.

Стање после 3. кола: 1. Платичево 9 (14,5), 2. Словен 2 9 (14,5), 3. Слога 2 9 (12), 4. Подунавац 7 (11,5), 5. Деч 3 (9,5), 6. Борац 3 (7,5), 7. Бриле 1 (7), 8. Баноштор 0 (5), 9. Бановци Дунав 2 0 (2,5), 10. Једнота 0 (0).

МОЛ Срем

Резултати 3. кола: Слога 3 (Инђија) – Словен 3 (Рума) 0,5:5,5, Сремац 2 (Војка) – Сирмијум (Сремска Митровица) 2,5:3,5, Путинци – Рудар (Врдник) 0:6*, Бановци Дунав 3 (Стари Бановци) – Доњи Срем (Пећинци) 4,5:1,5.

Стање после 3. кола: 1. Сирмијум 9 (12,5), 2. Сремац 2 6 (11), 3. Бановци Дунав 3 6 (10,5), 4. Рудар 4 (11), 5. Доњи Срем 3 (9), 6. Словен 3 3 (7), 7. Слога 3 1 (5), 8. Путинци 0 (0).

Севернобачка лига

Резултати 3. кола: Бачки Брег – „Милош Ракић“ (Ратково) 5:1, Полет 2 (Растина) – Раванградске ајкуле (Сомбор) 2:4, Горњи Брег – Каравуково 5,5:0,5, Пригревачки шаховски клуб (Пригревица) – „Миљо Вујовић“ (Црвенка) 1:5, Ада – Младост (Оyаци) 3,5:2,5.

Стање после 3. кола: 1. Горњи Брег 7 (14), 2. Бачки Брег 7 (11,5), 3. „Миљо Вујовић“ 7 (11,5), 4. Раванградске ајкуле 7 (11), 5. Пригревачки ШК 6 (8), 6. Ада 3 (8), 7. Каравуково 3 (7), 8. „Милош Ракић“ 3 (7), 9. Полет 2 0 (6,5), 10. Младост 0 (5,5).

Јужнобачка лига

Резултати 3. кола: Змајево – Еђшег (Нови Сад) 2:4, Сутјеска (Бачко Добро Поље) – ШК „64“ (Нови Сад) 3,5:2,5, Војводина (Товаришево) – Селенча 4,5:1,5, Тител – „Михаил Таљ“ (Ветерник) 2:4, Краљица ПТТ 2 (Петроварадин) – Југовић 2 (Каћ) 1,5:4,5.

Стање после 3. кола: 1. Војводина 9 (14), 2. Еђшег 7 (10,5), 3. Сутјеска 1 6 (10), 4. Селенча 6 (9,5), 5. ШК „64“ 4 (10,5), 6. Југовић 2 4 (8,5), 7. Краљица ПТТ 2 3 (8), 8. „Михаил Таљ“ 3 (7), 9. Тител 1 (7), 10. Змајево 0 (5).

Севернобанатска лига

Резултати 3. кола: 2. октобар (Кумане) – Златица 2:4, Задругар (Лазарево) – Лехел (Мужља) 4,5:1,5, Арадац – Напредак (Честерег) 1,5:4,5, Петровград (Зрењанин) – Сарча (Сутјеска) 4:2, Јединство (Ечка) – Нови Кнежевац 2,5:3,5, Младост (Лукићево) је било слободно.

Стање после 3. кола: 1. Задругар 9 (12,5), 2. Младост 6 (8), 3. Петровград 6 (7,5), 4. Напредак 4 (9,5), 5. 2. октобар 4 (8,5), 6. Арадац 4 (8), 7. Златица 3 (6), 8. Нови Кнежевац 3 (6), 9. Сарча 1 (7), 10. Лехел 0 (6), 11. Јединство 0 (5).

Јужнобанатска лига

Резултати 3. кола: Кефало (Омољица) – „Светозар Глигорић“ 2 (Панчево) 2:4, Вултурул (Гребенац) – Воја поштар (Гај) 4:2, Раднички 2 (Ковин) – „Бата Ћосић“ 2 (Опово) 0,5:5,5, Падина – Баваниште 4:2, Банатски Карловац – Чокот (Гудурица) 6:0, Јабука – Спартак (Дебељача) одложено, „Аљехин“ (Панчево) – Агростепа (Иланџа) 2:4.

Стање после 3. кола: 1. Банатски Карловац 9 (15), 2. „Бата Ћосић“ 2 7 (12,5), 3. Вултурул 7 (12), 4. Раднички 2 6 (10), 5. Падина 6 (9,5), 6. „Светозар Глигорић“ 2 6 (8), 7. Агростепа 4 (8,5), 8. Јабука 4 (7,5), 9. Чокот 3 (5), 10. Кефало 1 (7), 11. Воја поштар 1 (7), 12. Баваниште 0 (4,5), 13. Спартак 0 (4), 14. „Аљехин“ 0 (3,5).

МОЛ Суботица

Резултати 3. кола: Панонија – Потисје (Кањижа) 4,5:1,5, Бачка 2 (Пачир) – Раднички (Торњош) 3:3, Вук-мат 2 (Бачка Топола) – Гунарош 5:1, Жедник (Стари Жедник) – ХАШК-Зрињски (Суботица) 2:4, Горњи Брег 2 – Спартак 2 (Суботица) 2,5:3,5, Алекса Шантић – Сивац 4:2, Еђшег (Мали Иђош) – Липар 4:2, Потисје 2 (Кањижа) – Сента 2 0,5:5,5.

Стање после 3. кола: 1. Панонија 9 (14,5), 2. Раднички 7 (11), 3. Потисје 6 (11), 4. ХАШК-Зрињски 6 (11), 5. Вук-мат 2 6 (10,5), 6. Бачка 2 5 (10), 7. Алекса Шантић 5 (10), 8. Спартак 3 5 (9,5), 9. Еђшег 4 (9), 10. Горњи Брег 2 3 (9,5), 11. Сента 2 3 (9), 12. Жедник 3 (8), 13. Гунарош 3 (5,5), 14. Липар 1 (7), 15. Сивац 1 (5,5), 16. Потисје 2 0 (3).

МОЛ Врбас– Бачка Паланка

Резултати 3. кола: Борац (Обровац) – Кулпин 2,5:3,5, Младост 2 (Бачки Петровац) – Бачка Паланка 2 2,5:3,5, Гимназијалац 2 (Бачка Паланка) – Велемајстор (Апатин) 4:2, Гимназијалац 1 (Бачка Паланка) – Сутјеска 2 (Бачко Добро Поље) 5,5:0,5.

Стање после 3. кола: 1. Гимназијалац 1 7 (14,5), 2. Борац 6 (11), 3. Бачка Паланка 2 6 (9,5), 4. Кулпин 4 (9), 5. Сутјеска 2 4 (8), 6. Велемајстор 3 (8), 7. Гимназијалац 2 3 (5,5), 8. Младост 2 1 (6,5).

Новосадска лига

Резултати 3. кола: Пион (Бечеј) – Омладинац (Жабаљ) 2:4, Борац (Нови Сад) – Пензионер Недељко Рудић (Нови Сад) 2:4, Јединство (Руменка) – Буковац 1,5:4,5, Шајкаш (Шајкаш) – Хајдук (Чуруг) 4:2, Хајдук (Гардиновци) – Шајкаш (Ковиљ) 0,5:5,5, Футог – Бубамара (Нови Сад) 5:1, ЖШК Даме (Нови Сад) – Ченејац 2 (Ченеј) 1,5:4,5.

Стање после 3. кола: 1. Омладинац 9 (11,5), 2. Буковац 6 (12,5), 3. Шајкаш (Ко) 6 (11,5), 4. Футог 6 (11), 5. Борац 6 (10,5), 6. Пион 6 (10), 7. Пензионер Недељко Рудић 6 (10), 8. Шајкаш (Ша) 6 (10), 9. Ченејац 2 3 (8,5), 10. Хајдук (Чу) 3 (7,5), 11. Јединство 3 (7,5), 12. Хајдук (Га) 3 (5), 13. Бубамара 0 (5,5), 14. ЖШК Даме 0 (5).

Ива Узелац

EUR/RSD 117.4829
Најновије вести