Резултати четвртог кола војвођанских лига

​​​​​​​Бачка лига Нови Сад
sah, pixabay
Фото: pixabay.com

Резултати 4. кола: Анпасан (Нови Сад) – Србобран 1,5:4,5, Херцеговац (Гајдобра) – Прави потез (Нови Сад) 4:2, Детелинара (Нови Сад) – Младост (Бачки Петровац) 3:3, ДШК „Капабланка 1992“ (Нови Сад) – Бачка Паланка 1,5:4,5, Темерин – Ченејац (Ченеј) 0,5:5,5.

Стање после 4. кола: 1. Бачка Паланка 10 (15​), 2. Детелинара 7 (15), 3. Херцеговац 7 (11,5​), 4. Анпасан 6 (13,5), 5. Србобран 6 (12​), 6. Темерин 6 (9​), 7. Младост 4 (7,5​), 8. Ченејац 3 (10,5), 9. „Капабланка 1992“ 3 (9​), 10. Прави потез 0 (5).

Бачка лига Суботица

Резултати 4. кола: Врбас – Омладинац (Куцура) 2:4, „Лајош Шеги“ (Бајша) – БТШК (Бачка Топола) 5,5:0,5, Вулкан Протектор (Апатин) – Бездан 2,5:3,5, „Жаки Јозеф“ (Стара Моравица) – Хајдук (Кула) 1:5, Вук-мат (Бачка Топола) – Пензионер (Суботица) 4:2.

Стање после 4. кола: 1. Хајдук 10 (15), 2. Вук-мат 9 (17,5), 3. „Лајош Шеги“ 9 (15,5), 4. БТШК 7 (10,5), 5. Вулкан Протектор 6 (12), 6. „Жаки Јозеф“ 6 (10), 7. Омладинац 5 (12,5), 8. Бездан 4 (11,5), 9. Врбас 1 (6,5), 10. Пензионер 0 (9).

Банатска лига север

Резултати 4. кола: Пролетер (Чока) – Русанда (Меленци) 3,5:2,5, Борац (Александрово) – Младост (Банатски Деспотовац) 2:4, Јединство (Нови Бечеј) – Будућност (Српска Црња) 4,5:1,5, Нафтагас 2 (Елемир) – Билећанин (Сечањ) 3:3, Раднички (Кикинда) – Пролетер (Зрењанин) 3,5:2,5.

Стање после 4. кола: 1. Пролетер (Чо) 10 (15), 2. Пролетер (Зр) 7 (14,5), 3. Русанда 7 (13,5), 4. Раднички 7 (12,5), 5. Јединство 6 (12,5), 6. Младост 6 (11), 7. Билећанин 5 (12,5), 8. Нафтагас 2 4 (12), 9. Будућност 3 (9), 10. Борац 0 (7,5).

Банатска лига југ

Резултати 4. кола: Слога (Пландиште) – Избиште 5:1, ПАШК (Панчево) – Борац (Старчево) 2,5:3,5, Раднички (Ковин) – Алибунар 3,5:2,5, Униреа (Ритишево) – „Бора Костић” (Вршац) 2:4, Бела Црква – Ковачица 3:3.

Стање после 4. кола: 1. Борац 12 (16,5), 2. Раднички 10 (15), 3. ПАШК 9 (14,5), 4. Слога 7 (14,5), 5. „Бора Костић” 6 (13,5), 6. Униреа 4 (12,5), 7. Ковачица 4 (11), 8. Алибунар 3 (9), 9. Бела Црква 2 (8,5), 10. Избиште 0 (5).

Сремска лига

Резултати 4. кола: „Цар Урош“ (Јазак) – Шимановци 3:3, Бановци Дунав (Стари Бановци) – Раднички (Шид) 4,5:1,5, Сремац (Војка) – ЛШК Лаћарак 5:1, Срем (Сремска Митровица) – Стара Пазова 2:4, Цемент (Беочин) – Хајдук (Бешка) 4,5:1,5.

Стање после 4. кола: 1. Стара Пазова 9 (12,5), 2. „Цар Урош“ 8 (15), 3. Цемент 7 (12), 4. Сремац 6 (13,5), 5. ЛШК Лаћарак 6 (11,5), 6. Бановци Дунав 6 (10), 7. Шимановци 5 (10,5), 8. Срем 3 (11), 9. Хајдук 1 (9,5), 10. Раднички 1 (8,5).

Зонска лига Срема

Резултати 4. кола: Словен 2 (Рума) – Платичево 3,5:2,5, Подунавац (Белегиш) – Једнота (Шид) 6:0*, Слога 2 (Инђија) – Деч 4,5:1,5, Баноштор – Бриле (Рума) 3:3, Бановци Дунав 2 (Стари Бановци) – Борац (Велики Радинци) 4,5:1,5.

Стање после 4. кола: 1. Словен 2 12 (18), 2. Слога 2 12 (16,5), 3. Подунавац 10 (17,5), 4. Платичево 9 (17), 5. Деч 3 (11), 6. Борац 3 (9), 7. Бановци Дунав 2 3 (7), 8. Бриле 2 (10), 9. Баноштор 1 (8), 10. Једнота 0 (0).

МОЛ Срем

Резултати 4. кола: Словен 3 (Рума) – Доњи Срем (Пећинци) 4:2, Рудар (Врдник) – Бановци Дунав 3 (Стари Бановци) 3,5:2,5, Сирмијум (Сремска Митровица) – Путинци 6:0*, Слога 3 (Инђија) – Сремац 2 (Војка) 2:4.

Стање после 4. кола: 1. Сирмијум 12 (18,5), 2. Сремац 2 9 (15), 3. Рудар 7 (14,5), 4. Бановци Дунав 3 6 (13), 5. Словен 3 6 (11), 6. Доњи Срем 3 (11), 7. Слога 3 1 (7), 8. Путинци 0 (0).

Севернобачка лига

Резултати 4. кола: „Милош Ракић“ (Ратково) – Младост (Оџаци) 2,5:3,5, „Миљо Вујовић“ (Црвенка) – Ада 3:3, Каравуково – Пригревачки шаховски клуб (Пригревица) одложено, Раванградске ајкуле (Сомбор) – Горњи Брег 1,5:4,5, Бачки Брег – Полет 2 (Растина) 3,5:2,5.

Стање после 4. кола: 1. Горњи Брег 10 (18,5), 2. Бачки Брег 10 (15), 3. „Миљо Вујовић“ 8 (14,5), 4. Раванградске ајкуле 7 (12,5), 5. Пригревачки ШК 6 (8), 6. Ада 4 (11), 7. „Милош Ракић“ 3 (9,5), 8. Младост 3 (9), 9. Каравуково 3 (7), 10. Полет 2 0 (9).

Јужнобачка лига

Резултати 4. кола: Еђшег (Нови Сад) – Југовић 2 (Каћ) 6:0, „Михаил Таљ“ (Ветерник) – Краљица ПТТ 2 (Петроварадин) 1,5:4,5, Селенча – Тител 2,5:3,5, ШК „64“ (Нови Сад) – Војводина (Товаришево) 3:3, Змајево – Сутјеска (Бачко Добро Поље) 3:3.

Стање после 4. кола: 1. Војводина 10 (17), 2. Еђшег 10 (16,5​), 3. Сутјеска 1 7 (13), 4. Краљица ПТТ 2 6 (12,5​), 5. Селенча 6 (12), 6. „64“ 5 (13,5​), 7. Тител 4 (10,5​), 8. Југовић 2 4 (8,5​), 9. „Михаил Таљ“ 3 (8,5​), 10. Змајево 1 (8).

Севернобанатска лига

Резултати 4. кола: Сарча (Сутјеска) – Јединство (Ечка) 6:0, Напредак (Честерег) – Петровград (Зрењанин) 4:2, Лехел (Мужља) – Арадац 1,5:4,5, Златица – Задругар (Лазарево) 2:4, Младост (Лукићево) – 2. октобар (Кумане) 4:2, Нови Кнежевац је био слободан.

Стање после 4. кола: 1. Задругар 12 (16,5), 2. Младост 9 (12), 3. Напредак 7 (13,5), 4. Арадац 7 (12,5), 5. Петровград 6 (9,5), 6. Сарча 4 (13), 7. 2. октобар 4 (10,5), 8. Златица 3 (8), 9. Нови Кнежевац 3 (6), 10. Лехел 0 (7,5), 11. Јединство 0 (5).

Јужнобанатска лига

Резултати 4. кола: „Светозар Глигорић“ 2 (Панчево) – Агростепа (Иланџа) 4,5:1,5, Спартак (Дебељача) – „Аљехин“ (Панчево) 6:0, Чокот (Гудурица) – Јабука 4:2, Баваниште – Банатски Карловац 0:6, „Бата Ћосић“ 2 (Опово) – Падина 4:2, Воја поштар (Гај) – Раднички 2 (Ковин) 4,5:1,5, Кефало (Омољица) – Вултурул (Гребенац) 1,5:4,5.

Стање после 4. кола: 1. Банатски Карловац 12 (21), 2. „Бата Ћосић“ 2 10 (16,5​), 3. Вултурул 10 (16,5​), 4. „Светозар Глигорић“ 2 9 (12,5​), 5. Јабука 7 (13,5​), 6. Падина 6 (11,5​), 7. Раднички 2 6 (11,5​), 8. Чокот 6 (9), 9. Воја поштар 4 (11,5​), 10. Агростепа 4 (10), 11. Спартак 3 (12), 12. Кефало 1 (8,5​), 13. Баваниште 0 (4,5​), 14. „Аљехин“ 0 (3,5​).

МОЛ Суботица

Резултати 4. кола: Раднички (Торњош) – Панонија 3,5:2,5, Потисје (Кањижа) – Вук-мат 2 (Бачка Топола) 2,5:3,5, ХАШК-Зрињски (Суботица) – Алекса Шантић 5:1, Спартак 2 (Суботица) – Бачка 2 (Пачир) 1,5:4,5, Сента 2 – Еђшег (Мали Иђош) 3:3, Гунарош – Горњи Брег 2 3:3, Сивац – Жедник (Стари Жедник) 0:6, Липар – Потисје 2 (Кањижа) 5:1.

Стање после 4. кола: 1. Раднички 10 (14,5), 2. Панонија 9 (17), 3. ХАШК-Зрињски 9 (16), 4. Вук-мат 2 9 (14), 5. Бачка 2 8 (14,5), 6. Жедник 6 (14)...

МОЛ Врбас Бачка Паланка

Резултати 4. кола: Кулпин – Сутјеска 2 (Бачко Добро Поље) 3:3, Велемајстор (Апатин) – Гимназијалац 1 (Бачка Паланка) 0,5:5,5, Бачка Паланка 2 – Гимназијалац 2 (Бачка Паланка) 3,5:2,5, Борац 2017 (Обровац) – Младост 2 (Бачки Петровац) 5,5:0,5.

Стање после 4. кола: 1. Гимназијалац 1 10 (20), 2. Борац 2017 9 (16,5​), 3. Бачка Паланка 2 9 (13), 4. Кулпин 5 (12), 5. Сутјеска 2 5 (11), 6. Велемајстор 3 (8,5​), 7. Гимназијалац 2 3 (8), 8. Младост 2 1 (7).

Новосадска лига

Резултати 4. кола: Омладинац (Жабаљ) – Борац (Нови Сад) 1,5:4,5, Шајкаш (Шајкаш) – Пион (Бечеј) 1,5:4,5, Буковац – Футог 3,5:2,5, Пензионер Недељко Рудић (Нови Сад) – Шајкаш (Ковиљ) 3:3, Хајдук (Чуруг) – Јединство (Руменка) 3,5:2,5, Ченејац 2 (Ченеј) – Хајдук (Гардиновци) 6:0, Бубамара (Нови Сад) – ЖШК Даме (Нови Сад) 3:3.

Стање после 4. кола: 1. Буковац 9 (16), 2. Борац 9 (15), 3. Пион 9 (14,5), 4. Омладинац 9 (13), 5. Шајкаш (Ко) 7 (14,5), 6. Пензионер Недељко Рудић 7 (13), 7. Ченејац 2 6 (14,5), 8. Футог 6 (13,5), 9. Шајкаш (Ша) 6 (11,5), 10. Хајдук (Чу) 6 (11), 11. Јединство 3 (10), 12. Хајдук (Га) 3 (5), 13. Бубамара 1 (8,5), 14. ЖШК Даме 1 (8).

И. У.

EUR/RSD 117.5156
Најновије вести