Лига Војводине за млађе узрасте у стрељаштву: Инђијцима и Новосађанима по четири прва места

Најуспешнији клубови у трећем колу Лиге Војводине за кадетски и млађе јуниорски узраст и шестом за пионире и пионирке, који су одржани у Врбасу, били су   Нови Сад 1790 и Младост (Инђија).
strela 1
Фото: С надметања стрелаца у Врбасу, фото: ССС

Новосађани и Инђијци су освојили по четири прва места.Као и неколико пута до сада, најуспешнији појединац била је Александра Хавран (Јединство, Стара Пазова), која је још једном забележила хет трик. Победила је у пионирској, кадетској и конкуренцији млађих јуниорки и кадеткиња.

Серијска ваздушна пушка

Пионири: 1. Димитрије Стефановић (Кикинда) 181, 2. Стефан Терек (Кикинда) 178, 3. Јован Лукач (Младост, Инђија) 176… Екипно: 1. Младост (Лукач, Кошњак, Брдар) 524, 2. Врбас 487, 3. Блек Хорс, Сомбор 436...

Пионирке: 1. Александра Хавран (Јединство, Стара Пазова) 182 (друга серија 92), 2. Лара Џонић (Младост, Инђија) 182 (90), 3. Тамара Гаврановић (Тиса, Адорјан) 180… Екипно: 1. Тиса (Гаврановић, Фабијан, Ладанзи) 494, 2. Кикинда 478, 3. Блек Хорс, Сомбор 452...

Стандардна ваздушна пушка

Кадети: 1. Петар Ердеи (Нови Сад 1790) 581 (97), 2. Вељко Михајловић (Младост) 581 (96), 3. Димитрије Стефановић (Кикинда) 576… Екипно: 1. Младост, Инђија (Бојић, Михајловић, Лукач) 1.702.

Млађи јуниори и кадети: 1. Димитрије Гаћеша (Младост) 589, 2. Петар Ердеи (Нови Сад 1790) 581 (97), 3. Вељко Михајловић (Младост) 581 (96)...Екипно: 1. Младост (Гаћеша, Бојић, Михајловић)1.745, 2. Нови Сад 1790 1.723, 3. „Живко Релић Зуц“, Сремска Митровица 1.560.

Кадеткиње: 1.  Александра Хавран (Јединство, Стара Пазова) 389, 2. Исидора Славнић 388, 3. Анђела Радун 386 (обе Нови Сад 1790)... Екипно: 1. Нови Сад 1790 (Радун, Славнић, Вранешевић) 1.133, 2. Младост, Инђија 1.078.

Млађе јуниорке и кадеткиње:  1.  Александра Хавран (Јединство, Стара Пазова) 389, 2. Исидора Славнић 388, 3. Анђела Радун 386 (обе Нови Сад 1790)...  Екипно: 1. Нови Сад 1790 (Мартинов, Коцић, Радун) 1.155, 2. Младост 1.078, 3. Бечкерек 971.

Пиштољ

Млађе јуниорке и кадеткиње: 1. Ивана Теодоровић (Нови Сад 1790) 347, 2. Теодора Бабић 346, 3. Кристина Вукадиновић 339 (обе “Живко Релић Зуц“) 339…

Кадеткиње: 1. Анђела Пилиповић (Кикинда) 294, 2. Марина Мијатовић (Панчево 1813) 275.

Кадети: 1. Велимир Нинковић  499, 2. Михајло Слијепчевић 494 (обојица Панчево 1813).

Млађи јуниори и кадети: 1. Немања Стојанов (Уљма) 545, 2. Бранислав Томић („Живко Релић Зуц“) 523, 3. Урош Ивановски (Нови Сад 1790) 521… Екипно: 1. Панчево 1813 (Лазовски, Нинковић, Слијепчевић) 1.447.

С. Р.

EUR/RSD 117.4829
Најновије вести