Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови ЗОИ: Руси савладали Амере у хокеју на леду
Руски хокејаши под олимпијском заставом (ОАР) победили су Американце са 4:0 у дербију групе Б Зимских олимпијских игара у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Финкиње у полуфиналу хокеја на леду са Американкама
Хокејашице Финске играће у полуфиналу Зимских олимпијских игара у Пјонгчангу против селекције САД, пошто су у четвртфиналу славила против Шведске са 7:2.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Ледецка изненадила у супервелеслалому
Чешка скијашица Естер Ледецка направила је највеће изненађење на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу, пошто је из улоге потпуног аутсајдера - освојила златну медаљу!
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Хању одбранио злато у уметничком клизању
Јапанац Јузуру Хању освојио је златну медаљу у уметничком клизању на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Стох славио на великој скакаоници
Пољски ски скакач Камил Стох одбранио је титулу олимпијског шампиона на великој скакаоници, пошто је тријумфовао на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Норвежанке убедљиве у трци штафета
Женска репрезентација Норвешке освојила је златну медаљу на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу у трци штафета четири пута 5 км у скијашком трчању.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Хофлин најбоља у фристајл скијању
Швајцарска такмичарка Сара Хофлин освојила је златну медаљу на Олимпијским играма у Пјонгчангу у фристајл скијању, у дисциплини слоупстајл.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Кузмина наставила доминацију у бијатлону
Словачка бијатлонка Ансатасија Кузмина освојила је златну медаљу у масовном старту на 12,5 километара на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови Скифиста Марко Марјановић: Следи специфична и изазовна сезона
Репрезентативац Марко Марјановић одлучно се креће ка својој другој сезони у скифу, у којем је лане дебитовао на светској сцени, освојивши бронзу на Светском купу у Београду, осмо место Светском првенству у Сарасоти и седмо место на Европском првенству у Рачицама.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Игњатовић 26 у слалому, Стевовић 46. у велеслалому
ПЈОНГЧАНГ: Најбоља српска скијашица Невена Игњатовић завршила је на 26. месту у слалому на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Игњатовић 26, Вукићевић 41, а Стевовић 51.
ПЈОНЧАНГ: Најбоља српска скијашица Невена Игњатовић завршила је на 26. месту у велеслалому на Зимским олимпијским играма у Пјончангу.
Photo
Спорт / Остали спортови СТРАВИЧАН ПАД: Јапанац се разбио на халфпајпу
И док је Американац Шон Вајт, славио трећи олимпијску медеља халфпајпу. Јуто Тоцука, 16-годишњи јапански олимпијац није имао толико среће.
Photo
Спорт / Остали спортови Какав преокрет: Словенци у хокеју савладали Амере
Словеначка хокејашка репрезентација направила је прави подвиг и савладала фаворизовану екупу Сједињених америчких држава у групној фази олимпијског турнира у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Пето злато за Холандију – олимпијски рекорд у брзом клизању
Холандска клизачица Јориен Тен Морс освојила је златну медаљу на Зимским олимпијским играма у трци на 1.000 метара.
Спорт / Остали спортови Канади злато у карлингу, Русија бронзана
Канадски такмичари освојили су златну медаљу у карлингу у миксу пошто су победили Швајцарску са 10:3 на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Италијанка до злата у фото-финишу
Италијанска такмичарка Аријана Фонтана освојила је златну медаљу у брзом клизању на 500 метара на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Швеђанка и Норвежанин шампиони у крос кантрију
Шведска такмичарка Стина Нилсон освојила је златну медаљу у крос кантрију у спринту на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Френцел тријмфовао у нордијској комбинацији
Немац Ерик Френцел освојио је златну медаљу у нордијској комбинацији на Зимским олимпијским играма у Пјонгчангу.
Video
Спорт / Остали спортови ЗОИ: Шон Вајт донео Американцима јубиларно 100. злато
Сноубордер Шон Вајт освојио је јубиларну 100. златну медаљу за Сједињене Америчке Државе на Зимским олимпијским играма.
Спорт / Остали спортови За­бли­ста­ли каратисти зре­ња­нин­ског Ба­на­та и Чо­ке
Запажен успех остварили су чланови Карате клубе Чока и зрењанинског Баната, који су заједно са каратистима из Јагодине учествовали протеклог викенда у Русама крај Марибора на традиционалном, 41, веома јаком међународном турниру, у конкуренцији 400 такмичара из шест држава.