Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови Борковићу три бода у Хокенхајму
ХОКЕНХАЈМ: Најбољи српски аутомобилиста Душан Борковић после две трке у Хокрнхајму на свој бодовни скор додао је још три бода, па сада у генералном пласаману, међу 34 возача, заузима 10. позицију са освојених 57 поена.
Спорт / Остали спортови СП у хокеју: Финци елиминисали светске шампионе
Четвртфинални мечеви на Светском првенству у хокеју на леду, које се одржава у Словачкој, испунили су очекивања.
Спорт / Остали спортови Кајак: У Бранденбургу сребро за Жељану
Јуниорска репрезентативка Србије, Жељана Петровић освојила је сребрну медаљу на регати у Бранденбургу.
Спорт / Остали спортови Новосађанин, Лаудин хирург: Лице му није било важно, само титула
НОВИ САД: „Ники Лауда био је необичан, али дисциплинован пацијент, човек невероватног карактера и права сила живота, каже у интервјуу за Танјуг доктор Димитрије Панфилов, естетски хирург из Новог Сада, који је након несреће на стази Нирбургринг 1976. године са тимом лекара оперисао недавно преминулог, славног возача Формуле 1.
Спорт / Остали спортови Преминуо Ники Лауда
БЕЧ: Троструки шампион формуле 1 Ники Лауда преминуо ју јуче у 70. години, саопштила је његова породица.
Спорт / Остали спортови Српски четверац пети на ЕП за јуниоре у веслању
ЕСЕН: Српски веслачи Душан Белић, Ђорђе Грубер, Ранко Самарџија и Тодор Станковић освојили су пето место у четверцу на Европском јуниорском првенству у Есену.
Спорт / Остали спортови Владимир Батез на Сајму спорта Републике Српске
НОВИ САД: Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез присуствовао је данас  у Бањалуци отварању другог Сајма спорта Републике Српске.
Спорт / Остали спортови ЕP јуниора у веслању: Шест наших посада у Есену
Пред јуниорима Србије налази се Европско првенство у веслању, које ће се 18. и 19. маја одржати у Есену.
Спорт / Остали спортови Успех Данубијусових веслача на Универзитетској регати осмераца
Веслачи Данубијуса 1885 остварили су велику успех на Универзитетској регати у Бечу освојивши три златне медаље.
Спорт / Остали спортови Адриана Вилагош светска школска атлетска шампионка
У Сплиту се одржава Светско школско првенство, а наша атлетичарка Адриана Вилагош је освојила златну медаљу у бацању копља.
Спорт / Остали спортови Словенија опен: Беба бронзана појединачно и сребрна екипно са Надом
Један од најјачих турнира на свету за стонотенисере са инвалидитетом – Словенија опен одржан је у Лашком уз учешће 460 такмичара и такмичарки из 46 земаља.
Спорт / Остали спортови Данас у Спенсу свечано отварање Спортских игара младих
Свечано отварање Спортских игара младих(СИМ) за читав регион одржаће се данас у новосадском Спенсу,у 10 часова, а градоначелник Милош Вучевић и идејни творац СИМ Здравко Марић манифестацију ће прогласити отвореном.
Спорт / Остали спортови Вучевић честитао титулу првака Србије Клубу Шотокан 021
НОВИ САД: Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић честитао је карате клубу „Шотокан 021“ освајање пехара за најуспешнији клуб на првенству Србије и Кохаи првенству Србије у оквиру „Шотокан карате савеза Србије“, одржаног 11. маја у Зрењанину.
Спорт / Остали спортови Пројекат Олимпијског комитета и Чиготе
ЗЛАТИБОР: У наставку реализације пројекта "Олимпијско срце", у Чиготи на Златибору бораве две рукометашице које су с репрезентацијом бивше Југославије освојиле сребрну медаљу на Олимпијским играма у Москви 1980.године Веселинка Петровић и Славица Томићевић.
Спорт / Остали спортови КУГЛАШКИ ТУРНИР БАЧКА ОПЕН Побединици Лончаревић и Голочорбинова
Чланица Врбаса Љиљана Голочорбин у конкуренцији дама и гост из Сегедина Адриан Лончаревић победници су традиционалног међународног куглашког турнира Бачка опен, одржаног у Новом Саду.
Спорт / Остали спортови Првенство Србије серијском ваздушном пушком: Јуниорима Младости и сениорима Стражилова по два злата
ВАЉЕВО: Другог дана Првенства Србије серијском ваздушном пушком у Ваљеву за одличја су се борили стрелци у јуниорској и сениорској категорији.
Photo
Спорт / Остали спортови Хамилтон славио у Барселони и вратио се на прво место
Возач Мерцедеса Луис Хамилтон победио је у Барселони у трци за Велику награду Шпаније у шампионату Формуле 1.
Спорт / Остали спортови Мајдов освојио злато у Бакуу
БАКУ: Српски џудиста Немања Мајдов освојио је златну медаљу на Гран слему у Бакуу у категорији до 90 килограма.
Спорт / Остали спортови Злато за Мачковића и Васића испред светских шампиона у Пловдиву
Српски двојац у веслању Мартин Мачковић и Милош Васић освојио је златну медаљу на Светском купу у Пловдиву.
Спорт / Остали спортови Најбржи на Фрушкогорском маратону: Ервину титула на 133 километра
НОВИ САД: Челична воља, упорност и велико одрицање свакога могу да одведу до вртоглавих висина. Ервин Месарош (25) из Темерина показао је да се држећи тих смерница може остварити зацртани циљ, иако му је претходило пар неуспеха.