Спорт - Фудбал

Спорт / Фудбал ФК Кабел демантује наводе Боре Новаковића: Тужба за сваку наредну лаж
НОВИ САД: Фудбалски клуб Кабел из Новог Сада, овом приликом жели да демантује све наводе и гнусне опутжбе које већ месецима износи господин Борислав Новаковић, а тиче се, како се наводи у саопштењу Клуба, повезаности директора Слободана Милутиновића и градоначелника Новог Сада Милоша Вучевића.
Спорт / Фудбал Звезда: Борјан има стомачни вирус, тражимо одлагање
БЕОГРАД: Капитен фудбалера Црвене звезде Милан Борјан негативан је на корона вирус, према налазима има стомачни вирус, као и још неколико наших фудбалера, због чега ћемо тражити одлагање утакмице 10. кола Суперлиге против Вождовца, саопштено је из Црвене звезде.
Спорт / Фудбал Роналдо жртва преваре, оштећен за 250.000 фунти
ЛИСАБОН: Марија Силва, 53-годишња Португалка која ради као туристички агент, осуђена је за превару на четири године затвора условно и накнаду штете, а један од оштећених у поступку је и Кристијано Роналдо, преносе енглески медији.
Спорт / Фудбал Партизан у Лучанима, Звезда чека Вождовац
БЕОГРАД: Фудбалска Суперлига Србије наставља се утакмицама, ванредног 10. кола, а у центру пажње биће гостовање лидера Партизана у Лучанима и дуел Вождовца и Црвене звезде.
Спорт / Фудбал Новосадска лига: Темеринци прикочили Ковиљчане
Домаћини су изједначили почетком другог полувремена, Милан Ђанковић је издржао двојицу на леђима и приземним ударцем нациљао доњи угао, па се мрежа иза леђа Душана Шовљанског затресла после 500 минута.
Спорт / Фудбал Градска лига Новог Сада: Сирижани максимални
Сирижани су и даље једини тим са максималним учинком, без примљеног гола, што се уклапа у најављени експресан повратак у Новосадску лигу.
Спорт / Фудбал Зрењанинска лига: За четири минута три гола
У Новом Милошеву, у занимљивом сусрету, све је решено у првих 11 минута, уствари све је било решено у размаку од четири минута.
Спорт / Фудбал Војвођанска лига – север: Туријци зауставили лидера
У правој првенственој, жустрој и динамичној утакмици фудбалери Младости су након преокреата у другом полувремену забележили победу и тако се изједначили са екипом из Станишића  на врху табеле.
Спорт / Фудбал Војвођанска лига – Исток: Прва победа Великоселаца
Прва радост доскорашњег српсколигаша у дуелу са такође дојучерашњег члана те конкуренције из Перлеза.
Спорт / Фудбал Војвођанска лига – југ: Студенти прескочили Јарак
Више шанси током првог полувремена, створили су фудбалери Индекса, али је Немања Ромић, дебитант на голу Младости, одбранио ударце Жељка Јокића, Милана Самарџића и Јована Ћука.
Спорт / Фудбал Суботичка лига: Змајевчани незаустављиви
Све бољи и ефикаснији Змајевчани, у потпуности су демолирали госте који су чак и први постигли гол, али Змајевачки парни ваљак све жешће меље.
Спорт / Фудбал Војводина на “Карађорђу” дочекује Колубару
Фудбалери Војводине, у оквиру 10. кола Суперлиге, данас дочекују Колубару. Воша је у минулом колу прву пут у овом првенству успела да забележи победу у гостима, када је са 2:0 савладан Радник у Сурдулици.
Спорт / Фудбал Одложена утакмица између Радничког и Металца
НИШ: Утакмица 10. кола Суперлиге Србије између фудбалера Радничког и Металца из Горњег Милановца одложена због болести више играча нишког тима.
Спорт / Фудбал Обрадовић: Нема простора за жаљење, идемо даље
БЕОГРАД: Фудбалер Партизана Иван Обрадовић изјавио је да су црно-бели у дерби ушли бојажљиво, али да нема времена за жаљење.
Спорт / Фудбал Борјан: Нисмо искористили прилике, свака част навијачима
БЕОГРАД: Голман фудбалера Црвене звезде Милан Борјан изјавио је да црвено-бели морају да се боре да би освојили пету узастопну титулу шампиона.
Спорт / Фудбал Симић: Прихватамо улогу фаворита против Колубаре
Знали су играчи Војводине колико је важна за њих била утакмица с Радником у Сурдулици, јер  само три бода вратила би мир у кућу.
Спорт / Фудбал Станојевић: Остаје жал за победом, ово је тешка битка
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Партизана Александар Станојевић, после нерешеног резултата у дербију 1:1, изјавио је да није задовољан постигнутим, али да ће Партизан учинити све да остане у трци за титулу шампиона.
Спорт / Фудбал Станковић: Коректан дерби, нико није срећан ремијем
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Црвене звезде Дејан Станковић изјавио је да је задовољан нерешеним резултатом 165. вечитог дербија против Партизана (1:1) и додао да нерешан резултат никоме није био у интересу.
Спорт / Фудбал Без победника у вечитом дербију (видео)
У 165. вечитом дербију Партизан и Црвена звезда одиграли су нерешено 1:1 (1:0) и ситуација на табели остала је непромењена. Оба тима има су своје периоде игре па је реми и најпоштенији резултат.
Спорт / Фудбал Српска лига Војводина: Срушена тврђава крај Тисе
“Тврђава крај Тисе“ одолевала је 185 дана у овој години, али после серије од десет првенствених утакмица пала је.