Спорт - Тенис

Спорт / Тенис Ђере опет у финалу турнира у Каљарију
КАЉАРИ: Српски тенисер Ласло Ђере поново се пласирао у финале турнира у Каљарију, пошто је у полуфиналу убедљиво савладао Николоза Басилашвилија из Грузије 6:2, 6:0.
Спорт / Тенис Ђере у полуфиналу турнира у Каљарију
КАЉАРИ: Српски тенисер Ласло Ђере пласирао се у полуфнале турнира у Каљарију, пошто је данас после велике борбе био бољи од младог Италијана Лоренца Музетија 6:4, 4:6, 6:2.
Спорт / Тенис Ђере у четвртфиналу турнира у Каљарију
КАЉАРИ: Српски тенисер Ласло Ђере пласирао се у четвртфинале турнира у Каљарију, пошто је данас савладао шестог носиоца Џона Милмана из Аустралије 6:3, 6:3.
Спорт / Тенис Организатори Вимблдона: Нема померања, турнир почиње 28. јуна
ЛОНДОН: Упркос одлагању почетка Ролан Гароса за седам дана, овогодишњи Вимблдон одржаће се по унапред утврђеном термину од 28. јуна, саопштили су челници чувеног тениског грен слема.
Спорт / Тенис Ролан Гарос званично померен за седам дана
ПАРИЗ: Други тенискии гренд слем у сезони Ролан Гарос одложен је за седам дана и биће на програму до 30. маја до 13. јуна, саопштили су данас организатори.
Спорт / Тенис Вемић објавио списак тенисерки за дуел са Канадом
Селектор женске тениске ререзентације Србије Душан Вемић објавио је данас списак играчица на које рачуна на Били Џин Кинг Куп мечу против Канаде у плеј-офу за пласман у квалификације Светске групе за 2022. годину.
Спорт / Тенис Крај за Милојевића на турниру у Марбељи
МАРБЕЉА: Српски тенисер Никола Милојевић завршио је наступ на турниру у Марбељи, пошто је данас у првом колу изгубио од домаћег представника Карлоса Алкараса 7:6 (7-3), 6:3.
Спорт / Тенис Ђере у осмини финала турнира у Каљарију
КАЉАРИ: Српски тенисер Ласло Ђере пласирао се данас у осмину финала турнира у Каљарију, пошто је на старту победио Италијана Федерика Гаја 6:4, 6:2.
Спорт / Тенис WTA: Велики напредак Нине Стојановић, Барти и даље прва
ЛОНДОН: Српска тенисерка Нина Стојановић на најновијој WTA листи напредовала је за 10 позиција и од данас је 85. тенисерка света са 949 бодова.
Спорт / Тенис АТП: Ђоковићева 315. недеља на врху
ЛОНДОН: Најбољи тенсиер света Новак Ђоковић започео је данас 315. недељу на челу АТП листе.
Спорт / Тенис Мајами: Хуркач освојио титулу
МАЈАМИ: Пољски тенисер Хуберт Хуркач освојио је титулу на Мастерсу у Мајамију, пошто је вечерас у финалу савладао Италијана Јаника Синера са 2:0 (7:6 (7:4), 6:4) у сетовима.
Спорт / Тенис Ролан Гаросу и ове године прети одлагање?
ПАРИЗ: Тениски грен слем турнир Ролан Гарос могао би да буде одложен, односно да буде одржи у каснијем термину, изјавила је француска министарка спорта Роксана Марасинеану.
Спорт / Тенис Ђоковић и Тим прве звезде Србија опена
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић и актуелни шампион Отвореног првенства Америке Доминик Тим налазе се на челу листе учесника "Србија опена", који ће бити одржан у Београду од 19. до 25. априла, саопштио је данас директор турнира Ђорђе Ђоковић.
Спорт / Тенис Ђорђе Ђоковић: Четири тениска турнира ове године у Београду
БЕОГРАД: Београд ће ове године организовати четири тениска турнира у обе конкуренције, саопштио Ђорђе Ђоковић, директор АТП турнира "Сербиа опен 2021.
Спорт / Тенис Лајовић завршио наступ у Мајамију
МАЈАМИ: Српски тенисер Душан Лајовић завршио је учешће на турниру у Мајамију, пошто је у трећем колу изгубио од Американца Френсиса Тијафоа са 1:6, 7:5, 6:3.
Спорт / Тенис Ђере заустављен у Мајамију
МАЈАМИ: Српски тенисер Ласло Ђере заустављен је у другом колу Мастерса у Мајамију, пошто је поражен од Александера Бублика са 6:3, 6:4.
Спорт / Тенис Нина Стојановић после победе над Путинцевом заказала дуел са Осаком у Мајамију
Српска тенисерка Нина Стојановић пласирала се шеснаестину финала турнира у Мајамију, победом над Јулијом Путинцевом.
Спорт / Тенис Београд добија и WTA турнир?
БЕОГРАД: После АТП турнира, Београд и Србија добиће и WTA турнир ове године, пренео је Спорт клуб.
Спорт / Тенис Лајовић у другом колу Мастерса у Мајамију
МАЈАМИ: Српски тенисер Душан Лајовић успешно је стартовао на Мастерсу у Мајамију, пошто је савладао Американаца Ернеста Ескобеда 6:2, 6:3.
Спорт / Тенис Успешан старт Кецмановића у Мајамију
МАЈАМИ: Српски тенисер Миомир Кецмановић успешно је стартовао на Мастерсу у Мајамију, пошто је вечерас савладао Британца Лијама Броудија 7:5, 6:7 (5:7), 6:1.