Спорт - Тенис

Спорт / Тенис Ђоковић потврдио да ће играти на турниру у Аделајду
БЕОГРАД:  Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић потврдио је на свом званичном сајту да ће уочи Аустралијан опена играти на турниру из серије 250 у Аделајду.
Спорт / Тенис Федерер на кованицама од 20 и 50 швајцарских франака
БЕРН: Швајцарска ће од почетка наредне године почети да производи кованице са ликом прослављеног тенисера из те земље Роџера Федерера.
Спорт / Тенис Ђоковић се после 13 година враћа  враћа на турнир у Аделејду
Други тенисер света Новак Ђоковић би пре Аустралијан опена требало да се после 13 година врати на АТП турнир у Аделејду у којем је освојио трећу титулу у каријери, јавља Радио телевизија Србије.
Спорт / Тенис Федерер: Волео бих да играм тенис и 2021.
ЦИРИХ: Швајцарски тенисер Роџер Федерер најавио је да би волео да игра и 2021. када ће имати 40. година.
Спорт / Тенис Новак: Разговараћу са Рафом и Роџером о Дејвис и АТП купу
Новак Ђоковић, други рекет света, најавио је озбиљне разговоре са Рафом Надалом и Роџером Федерером око статуса Дејвис купа и АТП купа, преноси портал Србија данас.
Спорт / Тенис Федерер: Новак је један од најбољих свих времена
Роџер Федерер се још увек сматра најбољим тенисером у историји белог спорта, али му у томе озбиљно прете највећи ривали Рафаел Надал и Новак Ђоковић,јавља портал Србија данас.
Спорт / Тенис Шпанија освојила Дејвис куп
МАДРИД: Тениска репрезентација Шпаније освојила је трофеј у новом издању Дејвис купа, пошто је вечерас у Мадриду у финалу завршног турнира победила Канаду са 2:0. Ово је шести трофеј за Шпанце у Дејвис купу.
Спорт / Тенис Тенисерима Србије "вајлд кард" за Завршни турнир Дејвис купа
МАДРИД: Тениска репрезентација Србије добила је специјалну позивницу за Завршни турнир Дејвис купа 2020. године, објављено је данас на сајту такмичења.
Спорт / Тенис Канада победила Русију и пласирала се у финале Дејвис купа
Мушка тениска репрезентација Канаде пласирала се у финале Дејвис купа, пошто је после велике борбе победила Русију – 2:1.
Спорт / Тенис Пораз Србије после драме, Русија у полуфиналу Дејвис купа
МАДРИД: Тениска репрезентација Србије није успела да се пласирала у полуфинале Завршног турнира Дејвис купа у Мадриду, пошто је данас у четвртфиналу после велике борбе поражена од Русије 2:1.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Ђоковић бољи од Хачанова, Србија - Русија 1:1, дубл одлучује
МАДРИД: Тениска репрезентација Србије изједначила је против Русије на 1:1 у четвртфиналу Завршног турнира Дејвис купа у Мадриду, пошто је у другом сингл дуелу Новак Ђоковић победио Карена Хачанова са 2:0 (6:3, 6:3) у сетовима.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Пораз Крајиновића, Русија-Србија 1:0
МАДРИД: Тениска репрезентација Русије повела је против Србије 1:0 у четвртфиналу финалног турнира Дејвис купа у Мадриду, пошто је у првом сингл дуелу Андреј Рубљов савладао Филипа Крајиновића 2:0 (6:1, 6:2) у сетовима.
Спорт / Тенис Ђоковић: Руси изузетно квалитетни, али надамо се најбољем
МАДРИД: Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић изјавио је данас да очекује тежак меч против Русије у четвртфиналу Дејвиса купа, али да се нада победи.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Баутиста Агут напустио тим Шпаније
Роберто Баутиста Агут је био принуђен да из приватних разлога напусти Дејвис куп тим Шпаније.
Спорт / Тенис Србија против Русије у четвртфиналу Дејвис купа
МАДРИД: Ривал тениској репрезентацији Србије у четвртфиналу Дејвис купа биће селекција Русије.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Србија савладала Француску
МАДРИД: Тениска селекција Србије пласирала се у четврртфинале Завршног турнира Дејвис купа у Мадриду, као победник А групе, пошто је Новак Ђоковић победом против Беное Пера 6:3, 6:3 донео недостижних 2:0 против Француске.
Спорт / Тенис Троицки добио Дејвис куп награду од ИТФ-а
МАДРИД: Дејвис куп репрезентативац Србије Виктор Троицки од стране Међународне тениске Федерације (ИТФ-а) награђен је за све заслуге и уцешћа у овом такмицењу.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Србија победила 3:0 против Јапана
МАДРИД: Тениска репрезентација Србије са максималних 3:0 победила је Јапан у првом мечу А групе Завршног турнира Дејвис купа у Мадриду.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Холандија умало до изненађења против Казахстана
Дејвис куп репрезентација Казахстана победила је селекцију Холандије са 2-1 у првом мечу Ф групе.
Спорт / Тенис Дејвис куп: Француска уз доста муке сломила отпор Јапана
Тенисери Француске после велике борбе победили су Јапан са 2:1, у првом мечу групне фазе Дејвис купа у Мадриду.