Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови Финале плејофа стонотенисерки: Обилић Алева – Нови Сад 4:1
НОВИ КНЕЖЕВАЦ: Клупска сала СТК Обилић Алева, гледалаца 100. Судије: Михаљ Шоти и Золтан Теке (Сента).
Спорт / Остали спортови Отворено сениорско Европско првенство у мачевању
НОВИ САД: У Новом Саду свечано је отворено сениорско Европско првенство у мачевању.
Спорт / Остали спортови Школски спорт је база врхунског, а школе највећа подршка талентима
НОВИ САД: Представницима покрајинских институција које су помогле да се ђаци војвођанских основних школа такмиче на осмој по реду Спортској олимпијади школске омладине- ШОСОВ, покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез, уручио је захвалнице и признања, на завршној свечаности, која је овим поводом одржана у Скупштини АП Војводине.
Спорт / Остали спортови Реванш ПФ плејофа: Новокнежевчанке у финалу
У реванш мечу плејофа стонотенисерки екипа Обилић Алеве из Новог Кнежевца је на реваншу у Бачкој Тополи остварила другу победу и пласирала се у финале.
Спорт / Остали спортови ЕП у мачевању од 16. до 21. јуна у Новом Саду
НОВИ САД: Европско првенство за сениоре у мачевању одржаће се у Новом Саду од 16. до 21. јуна, и окупиће близу 450 такмичара из 38 европских земаља.
Спорт / Остали спортови Градоначелник Бечеја Тошић са Томићевићем и Новаковићем
Три медаље је кајакашка  репрезентација Србије освојила на минулом Еврпском првенству у Београду, а две, златну и сребрну, освојили су Бечејци.
Спорт / Остали спортови Ф1: Фетел победио у Канади и вратио се на врх
МОНТРЕАЛ:  Возач Ферарија Немац Себастијан Фетел победио је вечерас у трци за Велику награду Канаде која је вожена на стази "Жил Вилнев" у Монтреалу и поново преузео лидерску позицију.
Спорт / Остали спортови ЕП У КАЈАКУ Српска ризница богатија за сребро и бронзу
Српски кајакаши освојили су две медаље последњег дана на Европском првенству на Ади Циганлији – сребрну и бронзану.
Спорт / Остали спортови Шпановић четврта на митингу у Стокхолму
СТОКХОЛМ:  Најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић освојила је данас четврто место на митингу Дијамантске лиге у Стокхолму у скоку у даљ.
Спорт / Остали спортови Борковић седми у другој трци у Белгији
ФРАНКОШАМП: Најбољи српски аутомобилиста Душан Борковић, возач НИС Петрол тима, сачувао је другу позицију у генералном пласману ТЦР Европа шампионата, након што је данас у другој трци на стази Спа Франкоршамп у Белгији заузео седмо место.
Спорт / Остали спортови Трећа медаља кајакаша: Сребро за Грујића и Новаковића
БЕОГРАД: Српски кајакаши Небојша Грујић и Марко Новаковић освојили су сребрну медаљу у дисциплини К-2 200 на Европском првенству које се одржава на Ади Циганлији.
Спорт / Остали спортови Ф1: Фетелу пол позиција на ВН Канаде
МОНТРЕАЛ: Возач Ферарија, Немац Себастијан Фетела, освојио је пол позицију за сутрашњу Велику награду Канаде која ће у првенству Формуле један бити вожена у Монтреалу.
Спорт / Остали спортови Шпановић сутра у Стокхолму стартује у Дијамантској лиги
БЕОГРАД: Најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић сутрашњим митингом у Стокхолму креће поход на трећи узастопни трофеј у Дијамантској лиги у скоку у даљ.
Спорт / Остали спортови Кајакаши Томићевић и Зорић шампиони Европе уз светски рекорд
БЕОГРАД: Српски кајакаши Марко Томићевић и Миленко Зорић постали су шампиони Европе у двоседу на 1.000 метара на првенству у Београду.
Спорт / Остали спортови Стипендије за спортске наде из АП Војводине
НОВИ САД: Перспективним и талентованим спортистима из Војводине узраста до 14 до 20 година данас су у Покрајинској влади уручени уговори о стипендирању у оквиру програма Покрајинског секретаријата за спорт и омладину.
Спорт / Остали спортови У Београду почиње Европско првенство у кајаку и кануу
У Београду, у петак почиње Европско првенство у кајаку и кануу на мирним водама. Трке првог дана такмичења почињу у 9 часова.
Спорт / Остали спортови ДЕЈАН РУСКИ, ПРЕДСЕДНИК МСС Европско првенство изазов и инспирација
НОВИ САД: Европско сениорско првенство у мачевању одржаће се у Новом Саду од 16. до 21. јуна. Очекује се долазак 400 учесника из 43 земље, међу којима ће бити и олимпијских, светских и европских шампиона.
Спорт / Остали спортови Митар Паликућа и Борислава Перић Ранковић на првом месту светских ранг-листа за јуни
На јунским светским ранг-листама за стонотенисере инвалиде двоје српских репрезентативаца заузима прва места.
Спорт / Остали спортови Адриана Вилагош најбоља пионирка на свету у бацању копља
На Првенству државе у атлетици за старије пионирке Адриана Вилагош, чланица АК Сента, је бацила копље од 400 грама 63.80 метара и у овој категорији постала најбоља на свету.
Спорт / Остали спортови Куп региона Србије у боксу: Војводина освојила трофеј
Увертира за финале Купа региона Србије, у коме су снаге одмерили боксери регионалних савеза Војводине и Шумадије, под београдским ведрим небом, био је Олимпијски час бокса.