Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови Удовичић отворио Сајам спорта: Ми постављамо стандарде
БЕОГРАД: Министар омладине и спорта Вања Удовичић данас је у Београду свечано отворио шести међународни Сајам спорта под слоганом "Србија, земља спорта".
Спорт / Остали спортови Почело појединачно и екипно Отворено првенство Србије у пливању у Новом Саду
Отворено појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној категорији у пливању у малим базенима почело је данас у Новом Саду на базену Слана бара и трајаће до недеље.
Спорт / Остали спортови Маљковић и Бах се састали у седишту МОК-а у Лозани
ЛОЗАНА: Делегација Олимпијског комитета Србије, на челу са председником Божидаром Маљковићем, у седишту Међународног олимпијског комитета у Лозани одржала је састанак са првим човеком те организације Томасом Бахом.
Спорт / Остали спортови Хокеј: Загрепчани славили у Новом Саду
Хокејаши Војводине нису успели да се реванширају другој екипи загребачког Медвешчака. У занимљивој утакмици први су повели Новосађани голом Радосављевића на асистенцију Дергачева. Након соло-акције, лепим голом изједначио је Ведлин у 17. минуту .
Спорт / Остали спортови Интернационална хокејашка лига: Медвешчак савладао Војводину
Хокејаши Војводине нису успели да се реванширају другој екипи загребачког Медвешчака.
Спорт / Остали спортови Борковић завршио осми у ТЦР шампионату
ДУБАИ: Српски аутомобилиста освајањем нових бодова у Дубаију завршио сезону у ТЦР Светском шампионату на осмом месту.
Спорт / Остали спортови Хокејаши Воше домаћини Медвешчаку
У оквиру 11. кола Регионалне хокејашке лиге Војводина дочекује Медвешчак 2 из Загреба (20 ч) у Леденој дворани Спенса.
Спорт / Остали спортови Акција "Искорачи и ти! - Спортски. Здраво. Безбедно"
БЕОГРАД: Министар омладине и спорта Вања Удовичић посетио је данас Мионицу где је са председником Привременог органа те општине Бобаном Јанковићем присуствовао јавној акцији програма "Искорачи и ти! - Спортски. Здраво. Безбедно".
Спорт / Остали спортови Сјајном Душану Јовановићу два пехара у бодибилдингу
Душан Јовановић освојио је друго место у категорији ветерана преко 50 година на Светском купу у бодибилдингу и фитнесу, одржаном у Пафосу на Кипру, а прво место у атлетик категорији и са два нова пехара обогатио је већ богату ризницу.
Спорт / Остали спортови Вучевић примио Дејану Бачко
НОВИ САД: Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић примио је успешну српску репрезентативку у паратеквондоу Дејану Бачко, која је на недавно одржаном Светском првенству у том спорту освојила сребрену медаљу у категорији до 49 килограма, поручивши да наши параолимпијци требају бити пример како се треба борити кроз живот.
Спорт / Остали спортови Србији 19 медаља на теквондо турниру у Загребу
На  традиционалном међународном теквондо турниру Г1 категорије у Загребу Србија је освојила 19 медаља, у конкуренцији 1100 такмичара из преко 50 земаља.
Спорт / Остали спортови Јандрић и Рогић освојиле бронзе на Светском првенству у самбоу
Репрезентативке Србије у самбоу Ивана Јандрић и Јована Рогић освојиле су бронзана одличја на Светском првенству у Сочију, где је  наступило више од 1.000 такмичара из 90 земаља.
Спорт / Остали спортови Медији: Могуће искључивање Русије са Олимпијаде 2018.
Светска антидопинг агенција (ВАДА) неће обнављати права Антидопинг агенцији Русије (РУСАДА) на заседању савета оснивача организације, изјавио је новинар Хајо Зепелт телевизији АРД.
Спорт / Остали спортови Фетел победио у Бразилу, Маса се опростио од Формуле 1
САО ПАОЛО: Возач Ферарија Немац Себастијан Фетел победио је вечерас на трци за Велику награду Бразила у Формули 1 која је вожена на чувеној стази Интерлагос.
Спорт / Остали спортови Ботасу пол у Бразилу, Хамилтон ударио у ограду
САО ПАУЛО: Возач Мерцедеса Валтери Ботас трећи пут у каријери стартоваће са пол позиције, пошто је победио у квалификацијама у трци за Велику награду Бразила у шампионату Формуле 1.
Спорт / Остали спортови Хокејаши Војводине сутра дочекују Марибор
Хокејаши Војводине у недељу у 10. колу Интернационалне лиге, дочекују екипу Марибора.
Спорт / Остали спортови Мајку Тајсону забрањен улазак у Чиле
САНТИЈАГО: Власти Чилеа саопштиле су да су забраниле улазак у земљу бившем светском шампиону у тешкој категорији Мајку Тајсону и враћају га натраг у САД, преноси АП.