Спорт - Одбојка

Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије вечерас против Италије за финале ЕП
КАТОВИЦЕ: Мушка одбојкашка репрезентација Србије вечерас од 21 сат у Катовицама игра против Италије у полуфиналу Европског првенства.
Спорт / Одбојка Ковачевић и Петрић пред Италију: Квалитетом до финала
КАТОВИЦЕ: талијанска репрезентација је подмлађена, играо сам против доста њихових играча, а по квалитету се издвајају Ђанели и Микелето, " изјавио је српски одбојкаш Урош Ковачевић уочи полуфиналног меча против Италије на Европском првенству.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије против Италије у полуфиналу ЕП
КАТОВИЦЕ: Мушка одбојкашка репрезентација Србије у полуфиналу Европског првенства играће против Италије.
Спорт / Одбојка Владисављев: Права провера; Малагурски: Публика мотивација
БЕОГРАД: Први тренер одбојкашица Црвене звезде Александар Владисављев изјавио је да ће Меморијални турнир “Драган Шакота Шале ” бити одлична припрема за нову сезону.
Спорт / Одбојка Србијa бољa од Холандије за полуфинале ЕП
ГДАЊСК: Мушка одбојкашка репрезентација Србије пласирала се у полуфинале Европског првенства, пошто је вечерас у Гдањску победила Холандију 3:0 (25:23, 25:20, 27:25) у сетовима.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије са Холандијом за полуфинале
Одбојкаши Србије тек после пет сетова стигли су до победе над Турском у осмини финала Европског првенства.
Спорт / Одбојка Одбојкашки Куп Србије на територији Војводине: Домаћин био достојан ривал
Четвртфинални окршај одбојкашког Купа Србије на територији Војводине, одигран у дворани у Бечеју, почео је минутом ћутања, чиме је одата последња почаст изненада преминулом оснивачу и дугогодишњем председнику ОК Нови Сад Александру Пантићу Панти.
Спорт / Одбојка Бачкоградиштанци приредили прави „Дан одбојке“
Одбојшаки клуб Либеро из Бачког Градишта, у сарадњи с Канцеларијом за младе општине Бечеј, организовао је „Дан одбојке“ за девојчице у Спортском центру „Ђорђе Тапавица Џоја“.
Спорт / Одбојка Војводини пехар у Крагујевцу
Одбојкаши Војводине НС семе освојили су пехар меморијалног турнира „Легенде Радничког“, пошто су у финалу савладале екипу домаћина 3:1 (19:25, 25:18, 25:15, 25:16). Треће место припало је бугарској екипи Хебар, која је победила загребачку Младост 3:1.
Спорт / Одбојка Преокрет и победа одбојкаша Србије против Турске
ГДАЊСК: Мушка одбојкашка репрезентација Србије пласирала се у четвртфинале Европског првенства, пошто је вечерас у осмини финала, после велике борбе у пет сетова и преокрета, савладала Турску 3:2 (25:18, 22:25, 22:25, 25:23, 15:12).
Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије вечерас против Турске у осмини финала ЕП
ГДАЊСК: Мушка одбојкашка репрезентација Србије вечерас од 20.30 сати игра против Турске у осмини финала Европског првенства у Гдањску.
Спорт / Одбојка Подрашчанин: Фаворити смо против Турске, знамо шта нас чека
ГДАЊСК: Мушка одбојкашка репрезентација Србије сутра од 20.30 сати игра против Турске у осмини финала Европског првенства у Гдањску.
Спорт / Одбојка Познати сви парови осмине финала: Србија – Турска за пласман у четвртфинале
Мушка сениорска репрезентација Србије, актуелни првак Европе, играће у осмини финала ЕП 2021. против Турске у недељу, 12. септембра у Ерго арени у Гдањску од 20.30 часова, уз директне преносе на РТС 1 и ТВ Арена Спорт 2.
Photo
Спорт / Одбојка Драгољуб Збиљић остаје на челу ОК Војводина НС семе
НОВИ САД: У амфитеатру СПЦ Војводина одржан је Сабор једног од најтрофејнијих и најбољих спортских колектива у држави, Одбојкашког клуба Војводина НС семе.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије са Турском у осмини финала ЕП
Одбојкаши Србије су као другопласирани из групе А Европског првенства чекали расплет и трећепласирану екипу из групе Ц.
Спорт / Одбојка Ковач: Морало је да буде много боље
КРАКОВ: Селектор одбојкаша Србије Слободан Ковач изјавио је да није задовољан многим стварима приказаним у мечу против Грчке.
Спорт / Одбојка Победа одбојкаша против Грчке за крај групне фазе ЕП
КРАКОВ: Мушка одбојкашка репрезентација Србије победила је вечерас Грчку 3:2 (25:23, 22:25, 25:16, 28:30, 15:5) у последњем петом колу групе А на Европском првенству у Кракову.
Спорт / Одбојка Одбојкаши победили Португалију и оверили осмину финала ЕП
КРАКОВ: Мушка одбојкашка репрезентација Србије победила је вечерас Португалију 3:1 (25:15, 25:21,22:25, ) у четвртом колу Европског првенства у Кракову.
Спорт / Одбојка ЕП за одбојкаше: Србија дели мегдан са Португалијом
Српски одбојкаши претрпели су први пораз на Европском првенству,  изгубили су од двоструких светских првака, домаћина шампионата - Пољске 2:3 (21:25, 25:23, 25:20, 20:25,14:16).
Спорт / Одбојка Тијана Бошковић: Поносна сам на све нас
БЕОГРАД: Упркос поразу у финалу Европског првенства, изузетно сам поносна на све нас. Четири месеца смо провели заједно, прошли смо много тога и драго ми је што ниједног тренутка нисмо одустали” , рекла је српска одбојкашица Тијана Бошковић после пораза од Италије 3:1 у финалу Европског првенства