Спорт - Фудбал

Спорт / Фудбал Стевановић: Нема изговора, идемо да одбранимо Куп
БЕОГРАД: Фудбалер Партизана Филип Стевановивћ рекао је да је меч у Суботици против Спартака био само лоша епизода и да црно-бели сада треба да се окрену полуфиналу Купа.
Спорт / Фудбал Инђија спретнија од Чукаричког
У оквиру 28. кола Линглонг суперлиге Србије Инђија је победила Чукарички, голом Босанчића у самом финишу.
Спорт / Фудбал Звезда прославила титулу убедљивом победом над Радником
На прави начин фудбалери Црвене звезде прославили су титулу са својим навијачима.
Спорт / Фудбал Спартак бољи од Партизана у Суботици
Фудбалери Спартак наставили су са серијом сјајних наступа, после Инђије савладали су после праве драме  и екипу Партизана, а трворац победе био је Немања Николић, фудбалер који је управо дошао из Партизана на  позајмицу.
Спорт / Фудбал Прва лига: Реми Кабела и Радничког
Издржао је чврст бедем Радничког из Пирота предвођен одличним голманом Милорадом Којићем све нападе Кабела, па је због одличних одбрана и слабе реализације домаћих играча остао непоражен (0:0).
Спорт / Фудбал Суперлига Србије: Спартак - Партизан 3:2
Фудбалери Спартака на свом терену победили су екипу Партизана у 28. колу Линглонг Суперлиге Србије са 3:2.
Спорт / Фудбал Воша сигурна у Ивањици у дуелу са Јавором
Неколико измена у односу на куп утакмицу с тимом Младости из Лучана, направио је у Ивањици тренер Војводине Ненад Лалатовић.
Спорт / Фудбал Суперлига Србије: Звезда - Радник пред више од 20.000 гледалаца
БЕОГРАД: Утакмицу 28. кола фудбалске Суперлиге између Црвене звезде и Радника, прву на Маракани после пандемије корона вируса, гледаће више од 20.000 гледалаца.
Спорт / Фудбал Управа Партизана нападнута у Врању пред меч с Радничким
БЕОГРАД: Уочи утакмице четвртфинала фудбалског Купа Србије између Радника из Сурдулице и Партизана дошло је до вербалног напада на управу београдског клуба у једном ресторану у Врању, преносе београдски медији.
Спорт / Фудбал Суперлига Србије: Зукић донео Војводини победу против Јавора (3:1)
У Ивањици завршен меч 28. кола Суперлиге Србије Јавор - Војводина. Дејан Зукић постигао водећи гол за Новосађане у 56. минуту. Зукић поново погодио и то у 68` минуту. Јевремовић из Јавора дао аутогол у 79. минуту за још веће вођство Војводине. Звеканов дао гол за Јавор у 83. минуту
Спорт / Фудбал Тончев остаје први човек Радничког из Ниша
НИШ: Фудбалски клуб Раднички из Ниша одржао је редовну седницу Скупштине на којој је Ивица Тончев поново, једногласно, изабран за председника клуба, али је моментално „замрзнуо“ своју функцију због државне функције коју обавља.
Спорт / Фудбал Роналдо први фудбалер милијардер у историји
ТОРИНО: Петоструки освајач Златне лопте Кристијано Роналдо први је фудбалер у историји који је постао милијардер, објавио је магазин Форбс.
Спорт / Фудбал Терзић: Звездина врата отворена за Катаија
БЕОГРАД: Генерални директор ФК Црвена звезда Звездан Терзић изјавио је вечерас да му је искрено жао што је због једног непромишљеног геста на друштвеним мрежама Александар Катаи остао без уговора у ЛА Галаксију и поручио да су за њега Звездина врата отворена.
Спорт / Фудбал Воша гостује у Ивањици
Већ после простог погледа на табелу Суперлиге, јасно је да су фудбалери Војводине фаворити у сусрету с Јавором, без обзира на чињеницу да се он игра у Ивањици.
Спорт / Фудбал Спартак дочекује Партизан
Фудбалери Спартака одиграли су одличну утакмицу у Инђији пре недељу дана, па с великим оптимизмом сутра дочекују сусрет с Партизаном.
Спорт / Фудбал Црвена звезда дочекује Радник из Сурдулице
Фудбалери Црвене звезде дочекују сутра Радник из Сурдулице, а меч је свечарског карактера, јер ће црвено-бели са својим навијачима прославити 31. титулу шампиона.
Спорт / Фудбал Фудбалери Кабела најављују победу на утакмици с Радничким
Неочекивано се екипа Кабела из Земуна вратила празних руку, упркос најавама да ће покушати да у последња четири кола остваре исти број победа.
Спорт / Фудбал Веселиновић: После Инђије размишљамо о Војводини
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Чукаричког Александар Веселиновић, после жреба за полуфинале Купа Србије, рекао је да су сви фокусирани прво на меч са Инђијом у Суперлиги и да ће после тога мислити о сусрету са Војводином.
Спорт / Фудбал ТСЦ савладао Пролетера на „Карађорђу“: У режији Силађија
Фудбалери ТСЦ-а су, победом над Пролетером у Новом Саду, направили још један корак ка учешћу у европском такмичењу.