Кривокапић: Војводина никада не сме да се преда

Назад на вест
Коментари
kimi ns
01.05.2019 • 17:54
Kada imaš nameru da podneseš ostavku !??
Остави коментар
3 + 11 =
Реши овај једноставан математички проблем и упиши резултат. Нпр. за 1+3, упиши 4.
EUR/RSD 117.5703
Најновије вести