Неуропсихијатар тврди да се сломљено срце лечи за 90 секунди

Назад на вест
Коментари
Saša
19.04.2018 • 08:24
Ovako se leči slomljeno srce..
https://www.youtube.com/watch?v=B4L9bIECK4E
Остави коментар
2 + 4 =
Реши овај једноставан математички проблем и упиши резултат. Нпр. за 1+3, упиши 4.
EUR/RSD 117.5803
Најновије вести